Oświadczenie zarządu Górnik Zabrze SSA

W związku z odmową przyjęcia zorganizowanej grupy kibiców Górnika Zabrze w dniu 5 czerwca 2010r. na meczu Widzew Łódź - Górnik Zabrze wyrażamy swoje niezadowolenie i dezaprobatę. Niestety, hasło "Piłka nożna dla kibiców" po raz kolejny okazało się tylko pustym sloganem. 

Nie chcemy być obojętni na tego typu działania i w ramach solidarności z zabrzańskimi kibicami, na mecz z Widzewem nie wybierze się także oficjalna delegacja Górnika.

Ponadto uważamy, że słowa ["Ewentualny przyjazd kibiców Górnika Zabrze będzie miał głównie na celu wywołanie awantury i popsucie sportowego święta. Wiadomo wręcz, iż niektóre grupy chuliganów z Zabrza szykują się na przyjazd do Łodzi nie po to by wejść na mecz, ale by zakłócić porządek pod stadionem"], które zostały użyte przez KS Widzew Łódź S.A. w oficjalnym dokumencie skierowanym do Polskiego Związku Piłki Nożnej, są krzywdzące dla całego środowiska piłkarskiego w Zabrzu. Ubolewamy, że w sobotni wieczór piłkarze Górnika Zabrze nie będą mogli liczyć na doping swoich oddanych fanów w trakcie tego prestiżowego spotkania. Wierzymy jednak, że w przyszłym sezonie podobna sytuacja nie będzie miała miejsca i fani obu klubów będą mieli możliwość kibicowania piłkarzom w meczach o mistrzostwo Ekstraklasy.

Z poważaniem,
Zarząd „Górnika Zabrze” SSA

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]