Stadion Górnika rezerwą dla Ruchu Radzionków

Beniaminek pierwszej ligi, Ruch Radzionków zgłosi we wniosku licencyjnym swój stadion, ale w dokumentach będzie też musiał wskazać obiekt rezerwowy. Tym ma być stadion Górnika Zabrze. - Wyprowadzki z Radzionkowa w ogóle nie bierzemy pod uwagę. Na naszą korzyść przemawia fakt, że jesteśmy beniaminkiem, który nie uchyla się od problemów, tylko remontuje obiekt. Na dodatek miasto daje gwarancję budowy nowego stadionu - podkreśla prezes klubu Tomasz Baran.

Nie wiadomo czy w Radzionkowie pozostanie Dawid Jarka, napastnik wypożyczony z zabrzańskiego klubu. - Będę mądrzejszy po rozmowie z prezesem Górnika Łukaszem Mazurem - mówi sternik Ruchu.

Ponadto Ruch szuka piłkarzy do każdej formacji poza bramką. - Musimy zwiększyć rywalizację w linii ataku. Myślałem o sprowadzeniu Łukasza Gikiewicza z ŁKS-u lub Przemysława Pitrego z Górnika, ale to już nieaktualne - informuje prezes.

na podstawie: Gazeta WyborczaRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]