Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Adam Nawałka (trener Górnika): - Gratuluję Pawłowi Janasowi dzisiejszej wygranej i awansu do Ekstraklasy. Widzew wygrał z nami zasłużenie. Zwycięstwo łodzian nie podlega dyskusji. Łodzianie byli zdecydowanie lepszym zespołem. Musimy wyciągnąć wnioski z dzisiejszego spotkania, bowiem mecz pokazał, w jakim jesteśmy punkcie. 

Paweł Janas (trener Widzewa): - Rozegraliśmy dziś dobre spotkanie. Mój zespół pokazał dobry futbol i okazał się zdecydowaniem lepszym zespołem od Górnika Zabrze. Bardzo cieszę się z tej wygranej. Do Ekstraklasy awansowały dwa zasłużone kluby. Widzew i Górnik zasłużył na grę w najwyższej klasie rozgrywkowej. Chciałbym podziękować zespołowi za awans, a także naszym wspaniałym kibicom za to, że nas wspierali w całym sezonie.

źródło: Widzew Łódź SARedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online