Forum
 

Nareszcie wspólne walentynki

Żona piłkarza Górnika Zabrze, Michała Chałbińskiego, jest agentem celnym i spedytorem międzynarodowym. - Kształciłam się jednocześnie w dwóch kierunkach, zdobywałam szlify inspektora BHP i zaocznie uczyłam się w Polsko-Niemieckiej Szkole Edukacji Gospodarczej - mówi Agnieszka. Państwo Chałbińscy pobrali się w czerwcu ubiegłego roku. To był ślub cywilny. - Teraz szykujemy się do uroczystości kościelnej, również w czerwcu. Właśnie zaczynam szukać sukni ślubnej - ujawnia Agnieszka. Pani Chałbińska chodziła do szkoły sportowej. Przez osiem lat wyczynowo uprawiała koszykówkę, była rozgrywającą. Teraz zdarza się czasami skrzyknąć koleżankami i pograć rekreacyjnie.
- Na mecze piłkarskie zaczęłam jeździć, by oglądać swojego brata Sebastiana. Obecnie dopinguję męża. A wspólnie często chodzimy na mecze siatkarzy Ivettu Jastrzębie - dodaje była sportsmenka.
Dzisiaj walentynki. Nareszcie spędzą je razem. - Zwykle o tej porze Michał jest na zgrupowaniu. Pójdziemy na kolację, do kina. Wreszcie dam mu prezent osobiście. Zazwyczaj upominek chowałam mu do torby i znajdował go po rozpakowaniu. Alę nie zdradzę, co to będzie - dodaje Agnieszka.

źródło: Fakt
nadesłał: MartenRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online