Sparing: LKS Nieciecza - Górnik Zabrze 3:2

Górnik Zabrze przegrał w meczu sparingowym 2:3 (0:1, 0:2, 1:2) z beniaminkiem I ligi - LKS Nieciecza. Bramki: Jan Cios (14.), Dawid Kwiek (48.), Piotr Trafarski (93.) - Adrian Świątek 68.), Daniel Sikorski (120.).
Spotkanie zostało rozegrane w Zakopanem na Stadionie Lekkoatletycznym COS OPO. Grano 4x30 minut.

Skład Górnika: (I kwarta): Stachowiak - Bemben, Pazdan, Kopacz, Magiera - Mańka, Gołoś , Cebula, Bębenek - Trznadel, Leszczak; (II kwarta): Stachowiak (40' Nowak) - Bemben, Pazdan, Kopacz (46' Mańka), Magiera - Mańka (40' Bębenek), Cebula, Gierczak, Jonczyk - Sikorski, Leszczak; (III kwarta): Nowak (80' Skorupski) - Danch, Banaś, Jop, Marciniak - Bębenek (75' Bonin), A. Kwiek, Gierczak (66' Balat), Wodecki - Zahorski, Leszczak (66' Świątek); (IV kwarta): Skorupski - Danch, Banaś, Jop, Marciniak - Bonin, A. Kwiek, Balat, Wodecki - Zahorski (105' Sikorski), Świątek.

źródło: gornikzabrze.pl