Nawałka chce Gołosia

Konrad Gołoś, który sprawdzany jest przez Górnik stracił dwa ostatnie sezony. Nie rozegrał w tym czasie ani jednego meczu o stawkę. Najpewniej jednak zwiąże się z klubem z Roosevelta.
Gołoś został pozytywnie zaopiniowany po kilku dniach obozu w Zakopanem. - Miał na zgrupowaniu indywidualny tok zajęć. Myślę, że będzie potrzebował jeszcze ze trzy miesiące, aby dołączyć do poziomu kolegów. Ale potencjał ma, więc chciałbym, żeby został z nami - zaznacza Adam Nawałka.
Szkoleniowiec Górnika po porażce z LKS-em Nieciecza nie mógł mieć powodów do zadowolenia. - Po tej potyczce wszyscy zawodnicy mają świadomość, jak wiele pracy ich jeszcze czeka, by z tej drużyny powstała drużyna na ekstraklasę. 12 nowych zawodników to duże wyzwanie - dorzucił.

źródło: Sport / SportSlaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]