Erima oficjalnie sponsorem technicznym Górnika

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej Górnika Zabrze przedstawiono nowego sponsora technicznego klubu. Została nim najstarsza niemiecka firma produkująca sprzęt sportowy - Erima.
Kontrakt został podpisany na trzy lata. Stroje w których będą występować piłkarze to: czerwony (u siebie), niebieski (wyjazd) oraz biały (zapasowy). 

- Jakość produktów tej firmy stoi na wysokim poziomie. Firma jest znana na rynku sportowym za granicą. W Polsce może nie do końca, ale poprzez występy naszego zespołu w Ekstraklasie wypromujemy tę firmę i będzie ona dobrym partnerem biznesowym dla Górnika - mówi dyrektor ds. sportowych zabrzan Tomasz Wałdoch.

- Działamy w Polsce od 5 lat. W tym sezonie zdecydowaliśmy się na podjęcie współpracy z jednym z klubów Ekstraklasy. Wytypowaliśmy dwa kluby z którymi chcielibyśmy współpracować. Ze względu na historię Górnika, wybraliśmy ten klub. Mamy nadzieję, że będzie to współpraca długofalowa - informuje przedstawiciel firmy w Polsce Jan Kaczyński.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]