Spór Górnika z Gorawskim wciąż trwa

Przeciąga się spór Górnika Zabrze z Damianem Gorawskim. Górnik twierdzi, że ma prawo wystąpić o rozwiązanie umowy, skoro piłkarz ponad 6 miesięcy jest niezdolny do gry.
Wydział Gier PZPN po raz drugi zajmował się wczoraj wnioskiem Górnika o rozwiązanie kontraktu z Damianem Gorawskim. Przypomnijmy, pierwszy raz sprawa stanęła na posiedzeniu wydziału 10 dni temu, ale wówczas wydział nie podjął ostatecznej decyzji. Górnik twierdzi, że ma prawo wystąpić o rozwiązanie umowy, skoro piłkarz ponad 6 miesięcy jest niezdolny do gry. Tak stanowi jeden z punktów regulaminu rozgrywek. – Ostatecznej decyzji wciąż nie podjęliśmy. Postępowanie trwa, a w tej sytuacji nie mogę powiedzieć, czy któraś strona ma dziś większe szanse na rozstrzygnięcie jej na swoją stronę – mówi Wojciech Jugo, przewodniczący Wydziału Gier. – Mamy pewne wątpliwości, które muszą zostać wyjaśnione. Chcemy jeszcze wysłuchać kilku opinii w tej sprawie. Kiedy poznamy ostateczną decyzję? 27 lipca. To termin nieprzekraczalny – dodaje Jugo.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]