Strąk coraz bliżej odejścia z Górnika

Praktycznie przesadzone jest odejście z Zabrza Pawła Strąka, choć cały czas brakuje podpisów piłkarza na umowie rozwiązującej kontrakt. - Powiem tak, my warunki piłkarza spełniliśmy. Siedliśmy do stołu, ustaliliśmy kto ma jakie oczekiwania i w pewnym momencie doszło do kompromisu. I Górnik swoje już zrobił. Myślę o przelaniu na konto piłkarza należnej kwoty. Mam nadzieję, że w tym tygodniu Paweł Strąk się w klubie pojawi i sprawę doprowadzimy do końca - twierdzi prezes Górnika, Łukasz Mazur.
Przemysław Pitry od kilkunastu dni jest graczem GKS Katowice, a Robert Szczot niebawem powinien podpisać kontrakt z Iraklisem Saloniki. Kolejnym krokiem po ustaleniu warunków z greckim klubem będzie właśnie rozwiązanie umowy z Górnikiem, choć od czasu wyjazdu na testy a miało to miejsce z końcem ubiegłego tygodnia, Szczot z klubem się nie kontaktował. - Powinien jednak być w kraju, bo we wtorek miał wystąpić jako świadek Damiana Gorawskiego przed Wydziałem Gier. Podobnie zresztą jak Michał Karwan. Choć nic nie wiem o tym, by mieli wykształcenie medyczne - przyznaje Mazur. - W każdym razie także w wypadku Roberta Szczota mam nadzieję, że sprawa wkrótce dobiegnie końca.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]