Od środy rusza sprzedaż karnetów!

W środę (28 lipca) rusza sprzedaż karnetów na mecze Górnika w rundzie jesiennej. Z kolei indywidualne karty identyfikacyjne, które będą doładowywane przed meczami o wartość biletu, będą wyrabiane dopiero od poniedziałku (2 sierpnia). 

Sprzedaż karnetów, środa godz. 9:00-18:00

* Sklep Kibica - tylko karnety na trybunę krytą
* Kasa nr 1 - karnety normalne i ulgowe
* Kasa nr 2 - karnety normalne i ulgowe

O harmonogramie sprzedaży karnetów na najbliższe dni oraz otwarciu kolejnych punktów dystrybucji poinformujemy wkrótce. Jednocześnie informujemy, że wyrabianie indywidualnych kart identyfikacyjnych, które w nadchodzących rozgrywkach zastąpią papierowe bilety, rozpocznie się od poniedziałku (2 sierpnia).

UWAGA!!!
W momencie zakupu karnetu lub wyrabiania karty identyfikacyjnej klient musi posiadać przy sobie dokument tożsamości ze zdjęciem oraz numerem ewidencyjnym PESEL. Może to być zarówno dowód osobisty, jak i prawo jazdy oraz paszport. W przypadku osób niepełnoletnich skanowaniu będzie podlegać legitymacja szkolna. Z kolei obcokrajowcy muszą przedłożyć obowiązkowo paszport.

CENY KARNETÓW
(8 meczów w rundzie jesiennej)

* karnet normalny - 170 PLN
* karnet ulgowy (dzieci do lat 13, kobiety) - 85 PLN
* karnet trybuna kryta - 380 PLN

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]