Algierski sprawdzian Górnika

Mistrz Algierii sprawdzi Górnika Zabrze w ostatnim meczu przed startem ligi. Przy światłach zagra zapewne skład, który tydzień później wystąpi podczas inauguracji ekstraklasy. Pojedynek z drużyną Maloudia Club d Alger zostanie rozegrany przy sztucznych światłach (godz. 20) w piątek. Mistrzowie Algierii przygotowują się do sezonu na polskich boiskach.
Piłkarze Górnika wrócili z drugiego letniego zgrupowania, które przez dziesięć dni odbywało się we Wronkach. W trakcie obozu Górnik rozegrał sześć meczów kontrolnych, z których trzy wygrał, dwa zremisował, a jeden przegrał. - Pracowaliśmy nad zgraniem zespołu, taktyką, wytrzymałością szybkościową. Wykonana została olbrzymia praca. Jestem zadowolony z zaangażowania zawodników, jeśli chodzi jednak o taktykę, to wciąż nam bardzo wiele brakuje - mówi Adam Nawałka, trener beniaminka.
Szkoleniowiec ma już coraz mniej znaków zapytania co do wyjściowego składu na inauguracyjny mecz z Polonią Warszawa. Jak wielu nowych piłkarzy pojawi się w pierwszej jedenastce 6 września? - Dwóch, trzech zawodników spośród nowych ma szansę wyjść w podstawowym składzie. Wyjściowa jedenastka nie jest jeszcze zamknięta, rywalizacja o miejsca trwa - dodaje szkoleniowiec.

źródło: Gazeta Wyborcza KatowiceRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]