We wtorek prezentacja drużyny przed nowym sezonem

Już w najbliższy wtorek (3 sierpnia) w zabrzańskim Domu Muzyki i Tańca odbędzie się przedsezonowa prezentacja drużyny Górnika Zabrze. Początek imprezy zaplanowany jest na godzinę 18:00, a bilety można zakupić jedynie w kasie DMiT w cenie 15 PLN.
Prezentacja zespołu to znakomita okazja, by poznać aż dwunastu nowych zawodników, którzy w zbliżającym się sezonie będą reprezentować barwy Górnika. 
Dla każdego kibica przygotowano niespodziankę - po zakończeniu prezentacji każda pełnoletnia osoba, która zwróci bilet w odpowiednim punkcie otrzyma wielkoformatowy plakat drużyny na nowy sezon oraz trzy butelki mocnego piwa "Górnik". Nieco młodsi kibice zamiast piwa "Górnik" otrzymają napój IzoGórnik w dwóch wersjach smakowych.
Kasa biletowa w Domu Muzyki i Tańca jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00, a do dyspozycji kibiców jest 2000 biletów.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online