Podolski: Na koniec kariery zagram w Górniku

"Na koniec kariery zagram w Górniku Zabrze" - skoro tak powiedziałem, to znaczy, że tak będzie. Zobaczymy jeszcze, jak ułoży się moja kariera - powiedział Lukas Podolski w wywiadzie dla "Przeglądu Sportowego". 

Kiedyś powiedział pan, że na koniec kariery chce zagrać w Górniku Zabrze. Nadal ma pan taki plan?
Lukas Podolski: - Skoro tak powiedziałem, to znaczy, że tak będzie. Zobaczymy jeszcze, jak ułoży się moja kariera. Za kilka lat będę wiedział więcej.

Skąd się wzięła miłość do Górnika, a nie na przykład do Piasta Gliwice?
- Kiedy byłem mały, to Górnik miał bardzo mocną drużynę i trzeba było wręcz przychodzić na mecze. Cała rodzina była za Górnikiem, więc i ja zostałem jego kibicem. Na dodatek mieliśmy bardzo blisko na stadion, więc tym bardziej chciało się przychodzić na spotkania.

Serce pana bolało, kiedy Górnik spadał rok temu do pierwszej ligi?
- Oczywiście, było mi przykro, ale na szczęście teraz udało się wrócić do Ekstraklasy. W Zabrzu trzeba koniecznie zbudować mocny zespół, który w tym sezonie utrzyma się w lidze, a w kolejnych latach będzie zajmował coraz wyższe miejsca w tabeli.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online