Zahorski chce wrócić do kadry

W Górniku prowadzonym przez Henryka Kasperczaka nie było miejsca dla Tomasza Zahorskiego.
Na szczęście dla utalentowanego napastnika, Kasperczaka nie ma już w klubie, a obecny trener zabrzan Adam Nawałka nie wyobraża sobie wyjściowej jedenastki bez "Zahora". To on ma poprowadzić Górnika do zwycięstwa w derbach Śląska z Ruchem Chorzów. 
- Kiedy trenerem Górnika był Kasperczak, myślałem o odejściu - mówi wprost Zahorski, który grał w reprezentacji na mistrzostwach Europy w 2008 roku i liczy, że jeszcze wróci do kadry. Górnik w trzech pierwszych meczach sezonu grał dobrze, ale zdobył tylko trzy punkty. - Mecze z Polonią i Arką przegraliśmy przez brak skuteczności, nonszalancję i nerwowość - wylicza tomasz Zahorski. - Ja strzeliłem jedną bramkę, ale powinienem zdobyć więcej. Przeciętność mnie nie zadowala.
Już dziś zabrzańscy piłkarze w wielkich derbach Śląska zmierzą się z Ruchem Chorzów, który w ostatnim czasie ma sporo kłopotów kadrowych i finansowych.
- Wątpię, aby podczas meczu piłkarze Ruchu myśleli o problemach finansowych - uważa "Zahor". - W takim spotkaniu każdy daje z siebie wszystko.

źródło: Super ExpressRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]