Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Waldemar Fornalik (tener Ruchu): - Było widać, że w tym meczu jeden zdobyty gol przybliży drużynę do zwycięstwa. I tak się stało. Myślę, że były to dobre derby, obfitujące w walkę, choć kibice pewnie oczekiwali większej ilości bramek. Ale najważniejsze były dziś punkty. Niestety, straciliśmy w końcówce gola, kiedy wydawało się, że jeden punkt był na wyciągnięcie ręki. Górnik by dziś o jedną bramkę lepszy. 

Adam Nawałka (trener Górnika): - Najważniejsze dzisiaj było zdobycie trzech punktów, a poziom meczu był... w tle. Nie ma się jednak co dziwić, bo punkty były nam bardzo potrzebne. Walka toczyła się od początku o każdy metr boiska. Mamy teraz dwa tygodnie czasu na spokojną pracę, bo nie wszystko jeszcze w naszej grze jest tak jak powinno być.
Stachowiak i Nowak prezentują się dobrze na treningach. Mamy dwóch równorzędnych bramkarzy i teraz szansę dostał Adam, który szybko nadrobił zaległości po kontuzji. Chciałbym pochwalić obu bramkarzy, którzy fantastycznie rywalizują między sobą. Oby poziom ich gry stale rósł.

źródło: PAP / gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]