Śnieg zaskoczył piłkarzy Górnika

Piłkarze Górnika Zabrze pojechali do Rovato, żeby na zielonych boiskach przygotowywać się do rundy wiosennej. Uciekali przed polskim śniegiem i wpadli we włoską zadymkę śnieżną.
- Spadło tu tyle śniegu, że chociaż temperatura wynosi plus 4 stopnie Celsjusza o szybkim topnieniu białego puchu nie ma mowy - wyjaśnia właściciel Górnika Marek Koźmiński. - Poranny trening mieliśmy więc w krytej pływali, a popołudniowy na hali. Improwizujemy. Nie wiadomo czy dojdzie do skutku zaplanowany na sobotnie popołudnie (godz. 15.00) sparing z drużyną młodzieżową Brescii. Trwa gorączkowe poszukiwanie boiska, które nadawałoby się do gry.
- Na pewno w niedzielę wybierzemy się całym zespołem na mecz Serie A Brescia - Lecce - dodaje Marek Koźmiński. - Nie wiem, co będzie w przyszłym tygodniu. Musimy czekać co przyniesie nam pogoda.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online