Kibicowskie podsumowanie 4. kolejki Ekstraklasy

Ciekawy mecz pod względem kibicowskim odbył się w Łodzi, gdzie na tle dobrze prezentującego się Widzewa z dobrej strony zaprezentowała się ekipa Polonii Warszawa. Kibice Lecha pojawili się w Białymstoku, choć sektor dla gości jest zamknięty. W Zabrzu derby z ładną oprawą. 

Korona Kielce - Cracovia Kraków
Widzów: 8 500 (gości: 650 w tym 10 KSP, 10 z Tovii oraz 5 z Lecha Poznań)
Korona z dobrym dopingiem przez cały mecz. Machają małymi flagami na kij, które na wyposażeniu mieli również goście. Przyjezdni także głośno dopingowali. Mecz odbył się bez wzajemnych „pozdrowień”.

Legia Warszawa - GKS Bełchatów
Widzów: 18 000 (gości: 250)
Na „żyletę” sprzedano komplet wejściówek. Doping w pierwszej połowie w wykonaniu gospodarzy średni. Lepiej było w drugiej odsłonie, ale pod koniec znów było przeciętnie. „Żyleta” na meczu dwukrotnie pozdrowiła Starucha, skandując: „Jesteśmy z tobą, hej Staruch jesteśmy z tobą”. W pierwszej połowie na stadionie rozwieszone były transparenty: „Polonia konfidenci!!!” oraz „12 września - wszyscy do Chorzowa!”. Goście z przeciętnym dopingiem.

Wisła Kraków - Polonia Bytom
Widzów: 3 000 (gości: 280) Ogólnie mecz bez historii. Przeciętny doping fanów Wisły i słaby ze strony przyjezdnych. Kilka razy obie ekipy wzajemnie wymieniały "uprzejmości".

Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
Widzów: 5 000 (gości:1400)
Z powodu protestu (nieporozumienia na linii klub-kibice) brak dopingu. Ogólnie piknik.

Widzew - Polonia Warszawa
Widzów: 8000 (gości: 450)
Widzew z bardzo dobrym dopingiem przez cały mecz, jednak gościom parę razy udało się przebić. Kibice Polonii zaprezentowali dwie oprawy i flagowisko. U gospodarzy debiutuje nowa flaga „FC Ciechanów”.

Jagiellonia Białystok - Lech Poznań
Widzów: 5 500 (gości: 222)
Jagiellonia z dobrym, momentami bardzo dobrym dopingiem. Choć sektor dla przyjezdnych jest zamknięty, to w Białymstoku pojawiło się ponad 200 fanów „Kolejorza”.

Zagłębie Lubin - Arka Gdynia
Widzów 8 600 (gości 300)
Mecz zgody, dobry doping Zagłębia, niezła liczba wyjazdowa Gdynian.

Górnik Zabrze - Ruch Chorzów
Widzów: 13 000 (gości 0)
Na to najważniejsze wydarzenie w naszym regionie grupa Ultras przygotowała prezentację z motywem przewodnim "Teatr Jednego Aktora" dotyczącą derbowego widowiska bez kibiców gości. Oprawa składała się z flagi sektorowej z motywem masek teatralnych zakrywającej centralne trybuny stadionu wraz z uzupełniającym ją transparentem z w/w treścią.
Tego dnia nie zabrakło flag na kij oraz konfetti, które było efektem akcji nagłaśnianej na naszym forum - za co grupa Ultras dziękuje. Przez cały mecz prowadzony jest dobry doping, który w znacznym stopniu zyskał na sile po strzeleniu gola.

źródło: torcida.euRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]