Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Trener PGE GKS Maciej Bartoszek: "Czekaliśmy w tym meczu na swoją szansę. Stworzyliśmy sytuacje do zdobycia bramek, ale nie potrafiliśmy ich wykorzystać. Górnik zdobył bramkę po rzucie rożnym i mimo ataków w końcówce nie udało nam się wywieźć z Zabrza choćby jednego cennego punktu. Dziś gospodarze byli zespołem lepszym. Nie powiem, kto miał przy rzucie rożnym pilnować Tomasza Zahorskiego". 

Trener Górnika Adam Nawałka: "Oczekiwaliśmy trudnego spotkania, bo GKS jest na fali i gra bardzo ciekawy futbol. Mieliśmy sytuacje, ale czasem tak jest, że piłka nie chce wpaść do bramki. Dobrze, że w końcu to się udało. Drugi gol był w naszym zasięgu, a doprowadziliśmy do nerwowej końcówki. O zaangażowaniu moich piłkarzy może świadczyć fakt, że Daniel Sikorski grał ze złamanym w trakcie gry nosem".

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]