Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Tomasz Kafarski (Lechia Gdańsk): - Nie ma co ukrywać, że przyjechaliśmy do Zabrza po awans. Puchar jest dla nas sprawą bardzo ważną. Mecz ułożył się z naszej strony najlepiej jak mógł, a druga bramka ustawiła spotkanie. Moi piłkarze zachowywali się czasami irracjonalnie, ale na szczęście nie padł żaden gol. Teraz myślimy już o sobotnim meczu z Górnikiem. 

Adam Nawałka (Górnik Zabrze): - Myśmy też bardzo chcieli awansować i z taką myślą wyszliśmy na to spotkanie. Trzech zawodników (Sikorski, Banaś, Zahorski) było niezdolnych do gry. Chcieliśmy dać pograć Sebastianowi Nowakowi, by miał zachowaną ciągłość gry. Jestem przekonany, że ci zawodnicy, którzy grali od początku, kiedyś dojdą do ekstraklasowego poziomu gry. Oni ciężko pracują, nie zwalniają tempa i ja wierzę, że cel osiągną. Mecz był pod dyktando Lechii praktycznie od pierwszej bramki aż do końca. Spróbujemy wyciągnąć wnioski z tego meczu, bo materiał do analizy mamy bardzo bogaty.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]