Gorawski i Karwan ukarani przez Górnika

Bardzo wysokie kary pieniężne zostały nałożone przez Górnika Zabrze na dwóch piłkarzy odsuniętych latem od pierwszego zespołu. Zarząd zdecydował, że Damian Gorawski i Michał Karwan zapłacą po 115 tys. zł za naruszenie regulaminu, czyli negatywne wypowiedzi pod adresem pracodawcy. 

To efekt programu nadanego swego czasu w Orange Sport. Klub odczekał kilka tygodni i po dokładnej analizie wypowiedzi piłkarzy skonsultował się z prawnikiem, czego efektem są tak wysokie kary. W wypadku Gorawskiego są to nieco ponad dwumiesięczne pobory. Odsunięci od pierwszego zespołu, czyli Gorawski, Karwan i Paweł Strąk, który w programie się nie wypowiadał, grają w rezerwach w B-klasie. W ostatniej kolejce Gorawski strzelił w Bujakowie cztery gole.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]