Nawałka: Poradzimy sobie

- Do najbliższych spotkań podchodzimy pełni optymizmu. Jesteśmy przygotowani na każdy scenariusz, nic nas nie może zaskoczyć. Ostatnia porażka nie wywołała szoku, bo taka jest piłka. Kto nie dopuszcza do siebie porażek, ten przegrywa - mówi trener Górnika Zabrze, Adam Nawałka. - Nasza zdobycz punktowa stwarza na tyle dobrą sytuację pod względem mentalnym, że poradzimy sobie - dodaje. 
- Jestem pod wrażeniem gry "Jagi". Sztab szkoleniowy wykonuje fantastyczną pracę. Widać, że drużyna się rozwija - chwali dzisiejszego rywala szkoleniowiec Górnika, który w swojej trenerskiej karierze prowadził zespół z Białegostoku. - Miło wspominam tamten czas. Obejmowałem zespół gdy był na ostatnim miejscu, a opuszczałem jak był na trzecim. Musiałem się rozstać z zespołem, bo nie mogłem się pogodzić z pewnymi sprawami - wspomina Nawałka.
Najlepszym strzelcem Jagiellonii w obecnym sezonie jest Tomasz Frankowski. - Doskonale ułożona noga, ma instynkt strzelecki. Bardzo groźny zawodnik - opisuje Nawałka. - Jest jeszcze Kamil Grosicki, który jest na fali. Ci dwaj zawodnicy prowadzą ten klub do zwycięstw - dodaje.

źródło: SportSlaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]