Wypowiedzi piłkarzy po meczu Górnik - Jagiellonia

Aleksander Kwiek (Górnik): - Moim zdaniem chociaż remis nam się należał. Ten wynik pokazał, że zawsze trzeba grać do końca, a my tego nie zrobiliśmy. Nasza gra wyglądała nieźle, ale szkoda straconych punków. Przed nami trudne mecze. Poprzeczka idzie coraz wyżej, ale będziemy walczyć. 

Mariusz Jop (Górnik): - Nie zasłużyliśmy na przegraną, graliśmy dobry mecz. W piłce jednak takie sytuacje się zdarzają. Niestety, nie było już czasu na odrobienie strat.

Adam Stachowiak (Górnik): - Było widać, że mecz z Lechią to już przeszłość i był wypadkiem przy pracy. Dziś byliśmy lepszą drużyna od lidera ligi. Mieliśmy na pewno więcej okazji bramkowych, a to powoduje, że wcale nie obawiam się Lecha czy Wisły. Dziś Jagiellonia jest od nich lepsza. Ten rzut rożny na pewno sobie przeanalizujemy. Teraz nie chcę tego robić.

Andrius Skerla (Jagiellonia): - Nieważne kto strzela bramki, ważne, że trzy punkty jadą do Białegostoku! Dzisiejszy mecz był ciężki, Górnik ma wspaniałych kibiców, którzy cały czas wspierali swój zespół. Cieszymy się, że jedyna bramka w tym spotkaniu padła dla nas.

Rafał Grzyb (Jagiellonia): - Od początku Górnik wyszedł bardzo zmobilizowany. Widać, że chcieli się zrehabilitować po porażce w Gdańsku. Pierwsza połowa była wyrównana, w drugiej Górnik był chyba nieco lepszy. Generalnie był to szybko i twardy mecz, który kosztował nas trochę sił.

Kamil Grosicki (Jagiellonia): - Jesteśmy na fali. To są bardzo ważne trzy punkty, bo Górnik ma bardzo ciekawy zespół i postawił bardzo wysoko poprzeczkę. Było to jedno z trudniejszych spotkań w tym sezonie, ale tym bardziej cieszy wygrana takiego meczu w takich okolicznościach. Długo tego nie zapomnimy, ale idziemy dalej. To na razie tylko osiem kolejek...

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]