Wszyscy razem do Warszawy - dla Górnika Zabrze sławy!

Informujemy, że wyprzedane zostały praktycznie wszystkie bilety dla gości na mecz Legia - Górnik, który odbędzie się za niecały miesiąc, dokładnie 31 października o godz. 17:15.
Trzy dni sprzedaży biletów papierowych zobrazowały, że kibice Górnika chcą chodzić/jeździć na mecze, jednak trzeba im wyjść na przeciw. Mamy nadzieję, że na spotkanie z Wisłą u siebie będzie podobnie i na Roosevelta zasiądzie znowu komplet publiczności. 

Informacje dotyczące odjazdu trójkolorowej wycieczki do Warszawy podane zostaną na kilka dni przed meczem (po wytrasowaniu przez PKP pociągu, a trasowanie jest możliwe właśnie na 2-3 dni przed planowanym wyjazdem).

WSZYSCY ZABIERAJĄ ZE SOBĄ CZAPKI DERBOWE (trójkolorowe) oraz KOSZULKI MŁYNOWE. Jeżeli ktoś nie posiada koszulki młynowej to przypominamy, że można je nabyć w namiocie Torcidy podczas meczów w Zabrzu. Na wyjeździe OBOWIĄZUJĄ TRZY KOLORY: BIAŁY, NIEBIESKI, CZERWONY.

Uwaga: W przypadku zwrotów biletów przeznaczonych dla zgód, mogą pojawić się śladowe ich ilości w sprzedaży w sklepie w Zabrzu, o czym poinformujemy jeżeli zaistnieje taka sytuacja.

Przypominamy także o zasadach wyjazdowych:
- Nie spożywanie nadmiernych ilości alkoholu.
- Poszanowanie kibica Górnika jak i zgodowiczów.
- Dostosowanie się do poleceń osób pilnujących porządku na wyjeździe.
- Zabranie ze sobą dokumentu tożsamości.

Przypominamy, że bez ważnego biletu (wpisanego na listę wyjazdową) nie ma możliwości wejścia na stadion.

Wszyscy razem do Warszawy - dla Górnika Zabrze sławy!

źródło: stowarzyszenie.netRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]