Koźmiński po meczu z Brescią: Jest niedosyt

Mimo porażki 0:1 w sparingowym meczu Górnika z Brescią wydawałoby się, że zabrzanie powinni być zadowoleni. Inaczej jednak uważa właściciel klubu Marek Koźmiński.
- Mnie się wydaje, że przegrana, choć skromna, to jednak zawsze pozostaje przegraną. Na pewno jest niedosyt, bezbramkowy remis był w naszym zasięgu. Szkoda, bo punkt zdobyty w meczu z takim rywalem jak Brescia na pewno zmotywowałby chłopców do jeszcze cięższej pracy - mówił wyraźnie niepocieszony Koźmiński. - Gramy jeszcze z czołowymi drużynami Serie C, czyli trzecioligowymi. Już dziś zmierzymy się z Lumezzane, na koniec naszego pobytu we Włoszech spotkamy się z Padwą i dopiero te spotkania dadzą nam miarodajną ocenę wartości zespołu. Z Brescią graliśmy jednak, jak z równym. Stworzyliśmy dwie doskonałe okazje do zdobycia bramki, po jednej z nich Jarosław Popiela trafił w słupek - poinformował właściciel klubu.
Dodajmy, że w szlagierowym meczu z Brescią nie zagrał były gracz tego klubu Vladimir Sladojević. Vlado, podobnie jak Brazylijczyk Rambo, Błażej Radler i Rafał Niżnik, ciągle jeszcze leczy kontuzję.

źródło: własne/Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online