Pazdan będzie gotowy na mecz z Lechem

Michał Pazdan, który w lipcu naderwał wiązadła poboczne w prawym kolanie, jest już zdrowy i lada moment wróci do gry. 23-letni zawodnik nie zagra w najbliższej kolejce przeciwko Wiśle Kraków, ale szykuje się już na następną, z Lechem Poznań.
- Mamy pewną ścieżkę dla wracających po kontuzjach piłkarzy - wyjaśnia trener Adam Nawałka.  - Michał przeszedł już testy medyczne, ale teraz musi zagrać pół meczu w Młodej Ekstraklasie, a potem może walczyć o to, by znaleźć się w osiemnastce na Lech - dodaje Nawałka.
Powrót 5-krotnego reprezentanta Polski bardzo przyda się Górnikowi. W zespole jest sporo kontuzji, a Pazdan to piłkarz uniwersalny. Może zagrać na środku obrony, na boku defensywy i w pomocy.
Bliski jest też powrót Michała Jonczyka. Pomocnik pozyskany w lecie z Sandecji lada dzień będzie robił testy siły mięśniowej, a potem pójdzie tym samym torem, co Pazdan.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]