Forum
 

Gorawski odejdzie do Ruchu?

Wszystko wskazuje na to, że niechciany w Górniku Zabrze Damian Gorawski wróci do Ruchu Chorzów. - Nie mówię nie - twierdzi Janusz Paterman, członek rady nadzorczej chorzowskiego klubu.
Były reprezentant Polski przeżywa ciężkie chwile. Po wyleczeniu kontuzji został odsunięty od kadry pierwszego zespołu. Mało tego, niedawno został ukarany grzywną w wysokości 115 tys. złotych. Poszło o wypowiedzi piłkarza w materiale wyemitowanym przez stację Orange Sport Info. Zdaniem działaczy Gorawski naruszył klubowy regulamin.

Biega po klepiskach
Pomocnik występuje teraz w B-klasowych rezerwach. Jest tam oczywiście najlepszym zawodnikiem i strzelił już 11 goli. Pamiętają o tym w innych klubach, a przede wszystkim w Ruchu, którego Gorawski jest wychowankiem.
Wiele wskazuje na to, że już wkrótce Damian wróci na stare śmieci. - Nie mówię, że tak nie będzie. Cały czas szukamy wzmocnień. Chcemy przede wszystkim takich zawodników, którzy pasują do zespołu pod względem charakteru - mówi Janusz Paterman.

Chce odejść
"Fakt" ustalił, że do przenosin może dojść niedługo. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem "Niebiescy" nie będą musieli płacić za transfer. Pomocnik za pośrednictwem prawnika Eugeniusza Stanka złożył w PZPN pismo o rozwiązanie kontraktu z winy klubu. Powodem ma być dręczenie go przez działaczy.
Jest szansa, że w związku przychylą się do jego prośby. Już raz Wydział Gier PZPN stanął po jego stronie w sporze z Górnikiem. Wtedy klub chciał rozwiązać umowę z winy piłkarza, tłumacząc to tym, że z powodu kontuzji nie może on wykonywać swojego zawodu. Jeśli umowa zostanie rozwiązana, Gorawski będzie mógł wybrać sobie klub. Ponoć jest też nim zainteresowana Pogoń Szczecin.

źródło: FaktRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online