Trener Lecha: Górnik to firma i solidny zespół ze śląskim charakterem

» - Co myślę o słabej postawie Lecha? To jest problem Lecha - mówi drugi trener Górnika, Bogdan Zając. - Z pewnością ma bardzo trudną sytuację ligową, zmuszającą do regularnego zdobywania punktów. Ale nie możemy na to patrzeć w kategoriach typu: Lech przyjedzie zmęczony po City. 

» - Za czasów swej gry w Bundeslidze pamiętam, że mecze z drużynami niespodziewanie dołującymi były dużo cięższe, aniżeli te "normalne". Dlatego absolutnie nie możemy patrzeć na lokatę, jaką zajmuje Lech w tabeli! Nie patrzymy też na ostatnią serię porażek w jego wykonaniu. Bo każda seria kiedyś się kończy... - przekonuje dyrektor Górnika, Tomasz Wałdoch.

» Podopieczni Jacka Zielińskiego przegrali trzy ostatnie mecze ligowe. Po raz ostatni tak fatalna seria przytrafiła się poznaniakom jesienią 2004 roku za kadencji trenera Czesława Michniewicza.

» "Kolejorz" ma za sobą ciężkie spotkanie z Machesterem City, a w tym sezonie po meczach Ligi Europy w lidze lechitom się nie wiedzie. - Faktycznie mamy z tym problem, ale wierzę, że w Zabrzu wreszcie uda nam się przełamać tą niechlubną passę. Tym bardziej, że dla nas jest to kluczowy mecz w kwestii naszej sytuacji w ligowej tabeli - przyznaje trener, Lecha Poznań, Jacek Zieliński. - Górnik to jest firma i solidny zespół z takim śląskim charakterem. W dodatku są rozpędzeni. Czeka nas na pewno bardzo trudne zadanie.

» Manuel Arboleda, który musiał opuścić boisko w Manchesterze, przeszedł już badania USG. - Nie wykazały na szczęście zmian w mięśniach. Tomek Bandrowski trenował, ale jeszcze nie nadaje się do gry, a z kolei Jacek Kiełb leży w domu chory - wyjaśnił Ryszard Kuźma, drugi trener Lecha.

» Trzema porażkami z rzędu nawiązaliśmy do najgorszych scenariuszy z przeszłości. Teraz chcemy przerwać tą złą passę i zdobyć trzy punkty. Statystyki z Górnikiem mamy dobre, ale wiemy o tym, że one nie grają - uważa piłkarz Lecha, Marcin Kikut.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online