Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Trener Lecha Jacek Zieliński: "Moje komentarze po ostatnich meczach zaczynają być schematyczne. Dziś przegraliśmy kolejne spotkanie i nasza sytuacja w tabeli robi się nieciekawa. Sam się zastanawiam, co się dzieje z tą drużyną. Nie chowam głowy w piasek i całą odpowiedzialność biorę na siebie. Trudno powiedzieć, co się dzieje w w głowach niektórych zawodników. To temat na pracę doktorską. Musimy zrobić wszystko, aby z tego marazmu się wydostać, to ostatni sygnał alarmowy. Górnik wygrał dziś zasłużenie, przebił nas charakterną grą i zaangażowaniem. Przegraliśmy cztery ligowe mecze z rzędu i trzeba być przygotowanym na każdy scenariusz".

Trener Górnika Adam Nawałka: "To wspaniałe trzy punkty zdobyte w meczu z bardzo dobrym przeciwnikiem. To nie Lech zagrał dziś słabo, tylko Górnik na niewiele rywalowi pozwolił. Musimy grać z taką determinacją na pograniczu swoich możliwości i dokładać do tego wielką dyscyplinę taktyczną. Dziś jeszcze brakło opanowania w rozegraniu piłki w niektórych sytuacjach, ale myślę, że będzie coraz lepiej".

Trenerzy poinformowali o kontuzjach odniesionych przez ich graczy. Pomocnik Górnika Grzegorz Bonin ma skręconą stopę, a zawodnik Lecha Kamil Drygas złamał nogę i po meczu został zabrany z zabrzańskiego szpitala do Poznania.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online