Wypowiedzi piłkarzy po meczu Górnik - Polonia

Michał Jonczyk (Górnik): - Moja pierwsza bramka w Ekstraklasie cieszy, ale nie mogę być do końca zadowolony. Mecz zremisowaliśmy, a na domiar złego złapałem kontuzję. Dwa razy podkręciłem kolano, ale mam nadzieję, że to nic poważnego. Myślę, że w tym meczu nie wypadłem źle, starałem się wypełnić polecenia trenera. Walczyliśmy do samego końca i szkoda, że nie udało się wygrać tego meczu.

Adam Marciniak (Górnik): - To był mecz walki, wyszliśmy na niego zdeterminowani i pełni woli zwycięstwa. Po raz kolejny tracimy bramki ze stałych fragmentów gry. To boli, więc musimy wyciągnąć ze straconej bramki wnioski i poprawić się w kolejnych spotkaniach.

Daniel Sikorski (Górnik): - Nie powiem, czy kogoś z podstawowych piłkarzy dziś szczególnie zabrakło. Każdy, kto wszedł, dał z siebie wszystko. Szkoda, że do przerwy nie prowadziliśmy 2:0, bo to był nasz najlepszy okres gry. Potem nie mieliśmy wielu argumentów w grze ofensywnej.

Michal Hanek (Polonia): - Starałem się ściągnąć piłkę po centrze Davida Kobylika z rzutu rożnego. Był tam jeszcze blisko Szymon Sawala, ale wydaje mi się, że piłkę w kierunku własnej bramki skierował któryś z "górników".

Szymon Gąsiński (Polonia): - Myślę, że powinniśmy być zadowoleni z tego punktu. Co prawda w końcówce I połowy i przez większość II odsłony graliśmy ciut lepiej niż Górnik, ale nasz niedawny mecz z Cracovią pokazał, że czasami lepsza drużyna przegrywa na boisku.