Forum
 

Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Trener Górnika Zabrze Adam Nawałka: "Zdecydowane zwycięstwo Śląska zostało poparte zarówno dobrą grą jak i stałymi fragmentami gry. Wiedzieliśmy o tych atutach, poświęciliśmy dużo czasu na ich analizę, ale jak się okazuje za mało. Musimy wyciągnąć wnioski i starać się poprawić. Śląsk kontrolował grę od pierwszych minut, chociaż był fragment kiedy przejęliśmy inicjatywę, ale zabrakło wykończenia akcji. Niewiele zabrakło Zahorskiemu, ale chwilę potem straciliśmy gola na 3:0 i było po meczu".

Trener Śląska Wrocław Orest Lenczyk: "Zdobyliśmy szybko bramki i zmusiliśmy Górnika do ataku pozycyjnego. Po przechwytach stwarzaliśmy sobie sytuacje i strzelaliśmy kolejne gole. Zawodnicy włożyli w ten mecz sporo sił. Kolejne bramki były dowodem na to, że mecz trwa 90 minut. Za tydzień gramy z Ruchem i mamy szansę mieć już 19 punktów. Później mamy trudne spotkania z Arką i Jagiellonią. Mecz z liderem pokaże nam, w którym jesteśmy miejscu".

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online