Wielka zbiórka ultras na meczu z Koroną

Na meczu z Koroną Kielce Stowarzyszenie "Klub Sympatyków Górnika Zabrze" przeprowadzi kolejną zbiórkę na cele Ultras. Każdemu z nas podoba się, gdy podczas meczu w sektorach zajmowanych przez osoby dopingujące pojawiają się flagi na kijach, sektorówki, transparent itp. Niestety, to wszystko kosztuje i chyba nie wszyscy nawet zdają sobie sprawę jak wiele… 

Wszystkich serdecznie namawiamy do wspierania tej akcji i wrzucania pieniążków do odpowiednich puszek, z którymi będą chodziły wyznaczone osoby. Wystawione będą również dwie urny: jedna w namiocie z pamiątkami Torcidy, a druga pod sklepikiem klubowym.

Na ostatniej zbiórce zebraliśmy nieco ponad 4000 złotych - dzięki tym pieniądzom będziecie mogli zobaczyć oprawę na meczu z Koroną Kielce. Mamy nadzieję, że tym razem zbierzemy jeszcze więcej!

Zachęcajcie znajomych, rodzinę, wszystkich dookoła...

źródło: stowarzyszenie.netRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]