Fakt: Bonin może trafić do Wisły

Trener krakowskiej Wisły Robert Maaskant już myśli o tym, kim wzmocnić skład swojego zespołu w przerwie zimowej. Jednym z piłkarzy, których Holender chętnie widziałby w drużynie "Białej Gwiazdy" jest Grzegorz Bonin z Górnika Zabrze - pisze dziennik "Fakt".
Bonin wpadł w oko Maaskantowi podczas niedawnego meczu ligowego pomiędzy obydwoma zespołami. Górnik pokonał Wisłę 1:0, a jednym z najlepszych graczy w zespole gospodarzy był właśnie Bonin. 
Pomocnikowi Górnika w czerwcu przyszłego roku kończy się umowa ze śląskim klubem, więc teoretycznie to ostatnia chwila, żeby na nim jeszcze co nieco zarobić.
Co prawda działacze Górnika wyrażają chęć przedłużenia kontraktu ze swoim najlepszym zawodnikiem, ale Bonin na razie zwleka z podjęciem rozmów, bo czeka aż Górnik ureguluje wobec niego wszystkie zaległości finansowe. Klub z Zabrza zalega mu z wypłatą premii za awans do ekstraklasy.
– Na razie nie mogę ujawnić żadnych szczegółów. Kiedy tylko pojawią się jakieś konkretne ustalenia, na pewno o nich poinformujemy – tłumaczy dyrektor sportowy Górnika, Tomasz Wałdoch.

źródło: FaktRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]