Bonin: Jestem lepszy niż w Koronie

Na szerokie wody wypłynął w Koronie, ale dziś postara się, aby jego koledzy wrócili do domów w podłych nastrojach. Dla Grzegorza Bonina, który stał się motorem napędowym Górnika Zabrze, to szczególny mecz.
- Z Koroną awansowałem do Ekstraklasy, w jej barwach debiutowałem w najważniejszych rozgrywkach. Dlatego ten klub wciąż wiele dla mnie znaczy - przyznaje Bonin, który jest w wysokiej formie. - Od odejścia z Korony wiele się u mnie zmieniło. Kiedy grałem w Kielcach, byłem bardzo młody i słabe mecze przeplatałem dobrymi. W Górniku dojrzałem i potrafię ustabilizować formę. Teraz jestem lepszym zawodnikiem - ocenia skrzydłowy zabrzan.
W tym sezonie Górnik jest jedną z rewelacji ligi. Jednak od wygranej z Lechem w 10. kolejce zabrzanie ani razu nie zdobyli trzech punktów. - Nie oszukujmy się, gramy o utrzymanie - przekonuje Bonin. Wyższe miejsce zabrzanin rezerwuje dla... Korony. - Z Koroną zawsze byliśmy blisko czołówki, ale w końcówce sezonu forma się gubiła. Moim zdaniem miejsce w pierwszej piątce będzie dla piłkarzy z Kielc sporym sukcesem - uważa zawodnik Górnika.

źródło: Super ExpressRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]