WD PZPN odrzucił odwołanie Górnika w sprawie Gorawskiego

Górnik odwołał się od decyzji Wydziału Gier PZPN z lipca tego roku w sprawie rozwiązania kontraktu z Damianem Gorawskim z winy zawodnika. Klub argumentował wtedy, że piłkarz pół roku się leczył, nie był w tym czasie zdolny do gry, a to daje pretekst do rozstania, bez konieczności płacenia kontraktu.
Wydział obradował wczoraj, a Gorawskiego reprezentował mecenas Eugeniusz Stanek. I jeszcze raz oddalono wniosek Górnika. - Oczywiście, że nie jesteśmy z takiego rozstrzygnięcia zadowoleni. Argumentem drugiej strony było orzeczenie niemieckiego lekarza, który w lipcu stwierdził, że w maju pan Damian Gorawski był zdrowy. Stwierdził to dwa miesiące później. Trudno to zrozumieć. Co ciekawe, tego lekarza miał Gorawskiemu polecić Tomasz Wałdoch, który nic na ten temat nie wie - mówi prezes Górnika, Łukasz Mazur. Gorawski jest więc wciąż piłkarzem Górnika z jednym z najwyższych kontraktów, co w obecnej sytuacji finansowej klubu z Zabrza nie jest dla niego sytuacją komfortową. - Będziemy odwoływać się ponownie - twierdzi prezes Górnika.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]