Forum
 

Górnik nadal osłabiony

W sobotnim wyjazdowym meczu z Widzewem Łódź w barwach Górnika nie zagrają dwaj podstawowi obrońcy - Adam Banaś i Michał Bemben. Obaj po urazach trenują jeszcze indywidualnie. Mimo tego trener zabrzan Adam Nawałka jest optymistą.
- Po odniesionych kontuzjach nie są jeszcze gotowi do gry. To bardzo ważni dla zespołu zawodnicy, ale musimy sobie radzić bez tej dwójki. Tak było w meczu z Koroną i liczę na to, że podobnie będzie w Łodzi. Chcemy w dobrym stylu zakończyć rundę jesienną, dopisać konkretne zdobycze punktowe w meczach z Widzewem i Polonią Warszawa, by w dobrych nastrojach udać się na przerwę świąteczną - powiedział trener Górnika Adam Nawałka.
- Widzew to dobry, solidny zespół o sporym potencjale. Zdecydowanie zajmuje za niskie miejsce w tabeli w stosunku do możliwości. Tak więc czeka nas ciężkie zadanie. Z tego co wiem, to Górnik nie wygrał od 6 lat z Widzewem wyjazdowego spotkania, ale do statystyk absolutnie nie przywiązuję większej wagi - dodał szkoleniowiec.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online