Wypowiedzi piłkarzy po meczu Widzew - Górnik

Marcin Robak (Widzew): - Bardzo cieszymy się z trzech punktów. Dzięki temu, że je zdobyliśmy, nasza sytuacja w tabeli się trochę poprawi. Cieszy nas gra i ilość bramek. Trzeba jedynek przyznać, że Górnik nie zasłużył na taką przegraną. Przy stanie 0:0 goście mógł strzelić bramkę i losy spotkania potoczyłyby się o wiele inaczej. Nam się udało zdobyć w końcówce dwie bramki, dlatego nasze zwycięstwo jest tak okazałe.

Aleksander Kwiek (Górnik): - Trudno mi powiedzieć coś o takim spotkaniu. Po prostu daliśmy się zaskoczyć przy pierwszej bramce, a w drugiej połowie, kiedy osiągnęliśmy przewagę, to dostaliśmy bramkę na 0:2 i potem następne.

Łukasz Broź (Widzew): - Rzeczywiście zespół z Zabrza bardzo nam leży. Ostatnio pokonujemy ich regularnie. W tym meczu wykorzystaliśmy wszystkie sytuacje w drugiej połowie i stąd to wysokie zwycięstwo.

źródło: Widzew Łódź / Widzewiak