Trenerzy Górnika na stażu w Niemczech

Współpracownicy trenera piłkarzy Górnika Zabrze Adama Nawałki, Bogdan Zając i Jarosław Tkocz przebywają na stażu w niemieckim drugoligowym VfL Bochum. Pobyt był możliwy dzięki pomocy Tomasza Wałdocha, do niedawna dyrektora sportowego Górnika.
Obaj będą przez tydzień podpatrywać zajęcia prowadzone przez trenera Friedhelma Funkela. Zaczęli od wizyty na niedzielnym meczu z Osnabrueck, wygranym przez zespół Bochum 2:1.
"Chcemy się rozwijać, zdobywać nowe doświadczenia, więc taki wyjazd jest nam bardzo potrzebny. Będziemy się uczyć niemieckiej piłki, poznawać jej specyfikę poprzez uczestnictwo w zajęciach treningowych klubu z Bochum. Dla mnie i Jarka to będzie dobra szkoła. Obejrzymy też mecz Bochum w Duisburgu i - na koniec - ciekawie zapowiadające się spotkanie pierwszej Bundesligi Schalke 04 - Koeln" - powiedział Bogdan Zając.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]