Turniej halowy z udziałem "Młodej Torcy"

Mimo, że rozgrywki ligowe dobiegły końca i czeka nas przerwa zimowa, to na brak emocji piłkarskich nie możemy narzekać, bowiem lukę w rozkładach weekendowych uzupełniają kibice organizujący turnieje halowe.
W miniony weekend pierwszy raz w historii na parkiecie pokazała się reprezentacja najmłodszych fanów Górnika, która wzięła udział w turnieju halowym do lat 14 organizowanym przez kibiców GieKSy. Mimo, że drużyna reprezentująca "Stowarzyszenie Klub Sympatyków Górnika Zabrze" była tworzona na ostatnią chwilę to reprezentanci "Młodej Torcy" zaprezentowali się w małej hali katowickiego Spodka bardzo korzystnie.
Eliminacje przeszli jak burza, a w drugim dniu turnieju byli o włos od awansu do decydującej fazy rozgrywek. Po przegranej 5:1 z drużyną z Podlesia, nasi piłkarze wygrali, aż 17:0 z drużyną z Zachodu. W meczu ćwierćfinałowym z Dąbrówką Małą padł remis, a o zakończeniu rozgrywek na tym etapie zdecydowały przegrane rzuty karne (3:4).
Warto zauważyć, ze był to pierwszy turniej, w którym udział brali najmłodsi sympatycy Górnika, dlatego też awans do ćwierćfinału przez młodych Rudzioli (bo właśnie chłopcy z Rudy Śląskiej podjęli się reprezentacji wszystkich kibiców Górnika) jest sporym sukcesem.

źródło: stowarzyszenie.netRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]