Robert Jeż na celowniku Górnika?

Z dniem 1 stycznia rozpocznie się w Europie zimowe okienko transferowe. Działacze Górnika Zabrze nie mają zamiaru próżnować i od razu mogą dokonać znaczącego wzmocnienia. Do Zabrza może trafić Robert Jeż z MSK Żylina, który jeszcze niedawno mierzył się w Lidze Mistrzów m.in. z Chelsea Londyn - informuje "Sport". 

Beniaminek Ekstraklasy z Zabrza jesienią obserwował piłkarzy w Czechach i na Słowacji i okazuje się, że do Górnika w styczniu może trafić wartościowy piłkarz. Na celowniku klubu z ul. Roosevelta znalazł się Robert jeż z MSK Żylina.

Pomocnik rozegrał w obecnym sezonie Ligi Mistrzów cztery spotkania, stając naprzeciw gwiazd Chelsea Londyn, a także Olympique Marsylia i Spartaka Moskwa. - Mamy jego nazwisko na naszej liście transferowych życzeń - przyznaje Andrzej Orzeszek, dyrektor sportowy Górnika.

Robert Jeż jest zawodnikiem MSK od pięciu lat. W tym czasie rozegrał 128 meczów i strzelił 28 bramek. Atutem czterokrotnego reprezentant Słowacji oprócz umiejętności, jest także stosunkowo niska cena. Pomocnika Żyliny Górnik może pozyskać za kwotę 50 tysięcy euro, bo na tyle mniej więcej Jeż jest w tej chwili wyceniany.


źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]