Chałas coraz bliżej Pogoni

Górnik wczoraj o ósmej wyjechał na zgrupowanie do Dzierżoniowa. Do autokaru wsiadło 27 piłkarzy. Wśród nich Adrian Świątek, co nie zmienia faktu, że Górnik wciąż chce wypożyczyć tego piłkarza. Problem polega na tym, że nie znalazł się jeszcze klub, który zaoferowałby Świątkowi warunki finansowe zbliżone do tych, które ma w Zabrzu. 
Na miejscu został za to Tomasz Chałas. On najprawdopodobniej będzie grał w Szczecinie. Klub już doszły do porozumienia. Teraz musi się jeszcze dogadać z Pogonią sam piłkarz. W tym wypadku też istotne będą warunki, które zawodnikowi zaproponuje klub. Z drugiej strony Chałas ma prostą alternatywę. Grać w Młodej Ekstraklasie Górnika, gdzie trudno się wybić albo występować na boiskach pierwszej ligi. Tam każda strzelona bramka ma nieco większą wartość.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]