Michal Gašparík i Gabriel Nowak od lipca w Górniku

Michal Gašparík i Gabriel Nowak podpisali kontrakty z Górnikiem Zabrze, które będą obowiązywały od lipca 2011 roku. Słowak związał się umową do 30 czerwca 2012 r. Z kolei pomocnik GKS Katowice podpisał trzyletni kontrakt. 

- Mam nadzieję, ze uda się uzyskać porozumienie z FK Teplice i już od wiosny Michal zagra w Górniku. Ponadto będą prowadzone rozmowy z Katowicami, by Nowak mógł jak najszybciej przenieść się do Zabrza - informuje Paweł Zimończyk, menedżer obu piłkarzy.

Michal Gašparík ostatnio występował na wypożyczeniu w 1.FC DAC Dunajská Streda. Wcześniej grał m.in. w FC Spartak Trnava, FK Most oraz FK Teplice.

- O Górniku opowiadał mi tata, który jako zawodnik Spartaka Trnava był reprezentantem Czechosłowacji. Wiem również, że to klub z ogromnymi tradycjami i sukcesami, mający wspaniałych kibiców - powiedział Gasparik, który w rundzie jesiennej zagrał w 18 meczach słowackiej ekstraklasy i strzelił dwa gole.

Gabriel Nowak od dwóch i pół roku gra w GKS-ie Katowice. Wcześniej występował w Energetyku ROW-ie Rybnik, którego jest wychowankiem.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]