"Fakt": Grzegorz Bonin w gronie najbardziej... przereklamowanych

- Pomocnik Górnika wycenił swoje umiejętności na 50 tysięcy złotych miesięcznie, ale szybko okazało się, że... nikt nie chce mu tyle płacić - pisze o Grzegorzu Boninie dziennik "Fakt".
- Według mnie, polscy piłkarze dostają pensje zupełnie nie przystające do ich umiejętności. W dodatku bardzo niewiele się od nich wymaga - uważa Radosław Gilewicz, były reprezentant Polski. Kto należy do najbardziej przereklamowanych zawodników polskiej ligi? "Fakt" widzi w tym gronie na przykład Grzegorza Bonina.
- Pomocnik Górnika wycenił swoje umiejętności na 50 tysięcy złotych miesięcznie, ale szybko okazało się, że... nikt nie chce mu tyle płacić. Pogłoski o zainteresowaniu Legii, Wisły i Polonii zostały zdementowane, a władze klubu z Zabrza nauczyły się na własnych błędach (Gorawski, Strąk), że nie warto przepłacać - pisze dziennik.

źródło: Fakt / SportSlaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]