Górnik zapłaci, by u nich nie grał

Górnik Zabrze koniecznie chce odchudzić kadrę. Do wypożyczonych już Łukasza Skorupskiego (Ruch Radzionków) i Tomasza Chałasa (Dolcan Ząbki) dołączyć mają Adrian Świątek i Sebastian Leszczak.
Świątek już w grudniu został wystawiony na listę transferową, ale trener Adam Nawałka postanowił dać mu drugą szansę. Jednak w sparingach piłkarz nie zachwyca. Prezes Łukasz Mazur jest nawet gotów oddać Świątka do Ruchu Radzionków i płacić mu pensję. W Zabrzu już takie rozwiązanie przerabiali w sezonie 2003/04. Wówczas jednak to Górnik był stroną, która była na plusie. Inter Mediolan płacił Ślązakom 10 tysięcy euro miesięcznie za wystawianie do składu Bułgara Dymitara Makriewa. Natomiast Brescia dała 20 tysięcy euro za to, by na Roosevelta mógł grać Bośniak Vladimir Sladojević.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]