Maksymalnie 10 tys. widzów obejrzy wiosną Górnika w Zabrzu

W rundzie wiosennej mecze ligowe na zabrzańskim stadionie będzie mogło oglądać maksymalnie 10 tys. widzów. Taka pojemność znalazła się w zezwoleniu na organizację imprez masowych, jakie prezydent Zabrza Małgorzata Mańka-Szulik przyznała Górnikowi.
Z użytkowania zostały wyłączone sektory 5, 6 i 7, stąd 10-tysięczna pojemność stadionu im. Ernesta Pohla. W rundzie jesiennej mecze mogło oglądać maksymalnie 13 tys. fanów. Klub otrzymał zgodę PZPN-u na nieprzyjmowanie zorganizowanych grup kibiców gości.
- Bramy wejściowe na stadion będą otwarte co najmniej na dwie godziny przed meczem, zaś przy wejściach znajdować się będą punkty depozytowe. Organizator meczu zapewnia zaplecze sanitarne i gastronomiczne. Bardzo ważną sprawą jest to, że w czasie trwania imprez masowych dokonywana jest rejestracja obrazu i dźwięku - zaznacza dyrektor ds. bezpieczeństwa Górnika Zabrze Tomasz Milewski.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]