Rusza Oficjalny Fanklub Górnika Zabrze

- Moim marzeniem od początku prezesury w Górniku było stworzenie oficjalnego fanklubu. Takiego, jaki z powodzeniem funkcjonuje w klubach zachodnioeurpejskich - powiedział na "Drugim śniadaniu" prezes Łukasz Mazur.
Oficjalny Fanklub Górnika Zabrze będzie zrzeszał osoby opłacające roczną składkę w wysokości 50 złotych. Co w zamian? Przede wszystkim karta z numerem. - Idealnie byłoby, żeby numery były przyporządkowane do końca życia, oczywiście warunkiem jest opłacanie składek. Kibice na pewno będa dumni nie tylko z karty, ale i z numeru. Im niższy, tym większy prestiż - mówi Łukasz Mazur. Część numerów - od 1 do 10, 14 czy 1948 - na pewno zostanie wyłączona z ogólnodostępnej sprzedaży. - Wystawimy je na aukcje. Sam zamierzam włączyć się w licytację najniższego numeru - zapewnia sternik Górnika.
W przyszłym tygodniu na oficjalnej stronie klubu zostanie opublikowany regulamin Oficjalnego Fanklubu, zaś wyrabianie kart powinno rozpocząć się w połowie kwietnia. Dyskietki będzie można kupić na stadionie im. Ernesta Pohla, jak również zamówić z dostawą do domu. Łukasz Mazur liczy, że spora ich część zostanie nabyta przez fanów Górnika z zagranicy, gdzie karty fanklubowe są bardzo popularne. Wzorem do naśladowania są na pewno kluby hiszpańskie i ich "socios".
Pozostałymi przywilejami zrzeszenia w Oficjalnym Fanklubie będa zniżki w Sklepie Kibica oraz pierwszeństwo przy kupnie karnetów i biletów. Być może teraz nikt jeszcze o tym nie myśli, ale w przypadku mocnego ograniczenia pojemości stadionu im. Ernesta Pohla, posiadacze kart będą mogli nabywać karnety już na tydzień lub dwa przed startem ogólnodostępnej sprzedaży.
Oficjalny Fanklub Górnika Zabrze jest ściśle powiązany z innym projektem, a konkretnie Pakietem Lojalnościowym. Wkrótce powinna powstać sieć punktów partnerskich, w których kibice Górnika będą mogli robić zakupy z rabatem. Mniejszy rabat będzie udzielany posiadaczom kart identyfikacyjnych, które są doładowywane o wartość biletu przed meczami, większy dla osób zrzeszonych w Oficjalnym Fanklubie.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]