Mazur: Mam nadzieję na uzyskanie licencji w pierwszej instancji

Górnik przygotowuje dokumenty potrzebne do uzyskania ekstraklasowej licencji w kolejnym sezonie. Ostatnio problemem był stan stadionu, teraz - po decyzji władz miejskich o budowie nowego obiektu - najpoważniejsze zagrożenie stanowią zaległości wobec piłkarzy.
- Przedstawiliśmy zawodnikom sytuację. Zobowiązali się do podpisania oświadczeń o zgodzie na rozłożenie zaległości na raty. Myślę, że będzie obowiązywała zasada "jeden za wszystkich - wszyscy za jednego". Kwota jest tajemnicą handlową. Mam nadzieję na uzyskanie licencji w pierwszej instancji, jeżeli nie - będziemy oczywiście się odwoływać - powiedział prezes Górnika, Łukasz Mazur podczas wtorkowej konferencji prasowej.
Komentując medialne doniesienia o swoim konflikcie z głównym udziałowcem klubu (firmą Allianz Polska) i spodziewanej dymisji stwierdził: - Nie wiem, czy nasze drogi się rozeszły. Wszyscy robimy co można dla poprawy sytuacji klubu. Mam powieszone takie hasło w gabinecie "Tylko ludzie nikczemni nie mają wrogów". Ja wykonuję swoją pracę najlepiej jak potrafię i czuję się normalnie - dodał Mazur.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]