Oświadczenie SKSGZ w/s zwolnienia Prezesa Mazura

Stowarzyszenie "Klub Sympatyków Górnika Zabrze" WYRAŻA SWOJE OBURZENIE odnośnie decyzji podjętej przez Radę Nadzorczą "Górnik Zabrze" SSA o odwołaniu z funkcji prezesa klubu Łukasza Mazura.
Stowarzyszenie nie rozumie tej decyzji i kategorycznie ją potępia. W naszym odczuciu o odwołaniu Prezesa Mazura zdecydowała prywata, a nie troska o losy Górnika Zabrze. Próba zrzucenia odpowiedzialności na Łukasza Mazura to próba zatuszowania błędów poprzedników, a także własnych błędów.

Większościowy właściciel nie ma pomysłu na poprawienie sytuacji finansowej klubu, a kolejna pożyczka mająca na celu uzyskanie licencji to tylko przedłużenie agonii Górnik Zabrze SSA. Szereg nietrafnych decyzji, brak pomysłu na funkcjonowanie klubu przedstawia w złym świetle nie tylko Allianz Polska ale i całą korporację Allianz! Bo kto powierzy swoje finanse korporacji, która w ten sposób kieruje klubem sportowym? Gdzie podziały się publiczne deklaracje składane przez Michaela Muellera? Czy udzielone wywiady z perspektywy czasu nie podważają dziś wizerunku Allianz?

My kibice Górnika Zabrze mamy prawo krytykować, bo to my żywiliśmy nadzieje na lepsze jutro. To nam obiecywano i słowa nie dotrzymano. To my kilka lat temu ratowaliśmy wespół z Radą Miasta klub Górnik Zabrze.
Gdyby nie skuteczna polityka Prezesa Łukasza Mazura gralibyśmy nadal w 1 lidze i nie zajmowalibyśmy 5 miejsca w ekstraklasie. W naszym mniemaniu dobra współpraca ze sztabem szkoleniowym i piłkarzami dała taki a nie inny efekt. Za Panem Mazurem przemawiają konkrety, za poprzednikami ogromne zobowiązania i kolejne pożyczki zaciągane od właściciela. Gdzie wtedy był przewodniczący Rady Nadzorczej? Dlaczego za prezesury poprzedników nie wspominał o robieniu krzywdy zawodnikom przy rozwiązywaniu intratnych kontraktów?

Kompromitacją jest udzielenie wywiadu przez przewodniczącego Rady Nadzorczej i zrzucenie odpowiedzialności za obecne finanse na Łukasza Mazura, odpowiedzialnego za sprawy marketingu od dwóch miesięcy, po zwolnieniu Prezesa Sowickiego. Całość ta obrazuje fachowość w kierowaniu klubem przez większościowego właściciela.
Domagamy się przywrócenia Prezesa Łukasza Mazura na stanowisko Prezesa klubu, tym bardziej, że funkcję tą piastował nieodpłatnie!

Nie chcemy kolejnych pożyczek, nie chcemy ucieczki z tonącego okrętu. Domagamy się rzetelnego planu naprawczego spółki i naprawienia błędów - tego oczekujemy od poważnej firmy ubezpieczeniowej, bo to wizerunek tej firmy ucierpi w obliczu upadku Górnika Zabrze.

WSZYSCY MUREM ZA MAZUREM - Stowarzyszenie Klub Sympatyków Górnika Zabrze

źródło: stowarzyszenie.netRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]