Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Adam Nawałka, trener Górnika Zabrze: - Stare piłkarskie przysłowie mówi, że punkt jest punkt, tym bardziej na wyjeździe. Trzeba to uszanować. Myślę, że mecz mógł się podobać, był rozgrywany w dobrym tempie. Drużyny stworzyły po kilka okazji i wynik mógł być jeszcze wyższy. Chciałbym pochwalić swoich zawodnikow, szczególnie od momentu, kiedy straciliśmy bramkę. Zawodnicy potrafili się podnieść, nie załamali się. To nasze pierwsze spotkanie na wyjeździe, w którym jako pierwsi straciliśmy bramkę i nie przegraliśmy. To mały, ale bardzo ważny krok naprzód.

Maciej Bartoszek, szkoleniowiec GKS Bełchatów: - Na pewno obie drużyny chciały wygrać i to było widać. Wydawało się, że zaczęliśmy mecz tak, jak powinniśmy. Strzeliliśmy bramkę i mieliśmy okazję na drugą. Później jednak straciliśmy gola, jakiego stracić nie powinniśmy. W drugiej połowie daliśmy sobie narzucić styl gry Górnika i ciężko nam było konstruować akcje. Mimo to mieliśmy jeszcze sytuacje do strzelenia zwycięskiego gola. Kolega mówił, że mecz mógł się podobać, ale mnie się nie podobał. Było dużo walki, szarpaniny i chaosu. Chcieliśmy się zrewanżować za porażkę w Zabrzu, ale nie udało się. Dopisaliśmy więc sobie tylko jeden punkt i myślimy już o kolejnym meczu.

źródło: PAP / GWRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]