Banici różnej maści

Podczas wczorajszej konferencji prasowej, nowy prezes Górnika nie mógł uniknąć pytania o losy piłkarzy, którzy w Zabrzu świetnie zarabiają, ale w pierwszej drużynie potrzebni nie są. Chodzi o Damiana Gorawskiego i Pawła Strąka. Czy zmiana na stanowisku klubowego sternika, oznacza dla nich łaskawsze czasy?
- Nie znam się na doborze zawodników i nawet nie zamierzam się znać - oznajmił prezes Młynarczyk. - Byłoby to nieporozumieniem, gdybym próbował się w te sprawy mieszać. Trener Adam Nawałka nie zgłasza woli skorzystania z tych graczy. Jeśli zmieni zdanie, to się nad tym zastanowię. Nie wykluczam ich powrotu do pierwszej drużyny, ale tylko pod jednym warunkiem - to nie może popsuć atmosfery w szatni.
Nie wiadomo, jak na sprawię zapatruje się nowy wiceprezes klubu, ponieważ... nie został jeszcze nominowany. Na chwilę obecną Górnik posiada zarząd jednoosobowy. Drugi jego członek zostanie wskazany w najbliższym czasie. Poszukiwania odpowiedniego kandydata trwają.
Dzisiaj wiadomo tyle, że poprzedni prezes, Łukasz Mazur, nie zostanie w strukturach kierowniczych sportowej spółki. Nikt nie zaproponował mu miejsca w radzie nadzorczej. Co w zamian? Wczoraj na Roosevelta co kilka minut kierowano pod jego adresem podziękowania - za ciekawe pomysły i zaangażowanie...

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]