Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Adam Nawałka (trener Górnika Zabrze): - Mecz ułożył się dla Jagiellonii bardzo dobrze i później, wtedy kiedy próbowaliśmy przejąć kontrolę na boisku w drugiej połowie, kiedy nasza gra zaczęła się układać i stwarzaliśmy sytuacje, dostaliśmy drugą bramkę i to praktycznie była kropka nad i. Wprawdzie zawodnicy grali do samego końca, i za to należą im się pochwały, ale punkty zostaną w Białymstoku. Oczywiście nie opuszczamy głów, mamy następne trudne spotkanie z Wisłą Kraków, i to się teraz dla nas liczy najbardziej.

Michał Probierz (trener Jagiellonii): - Wiedzieliśmy, że będzie to bardzo ciężkie spotkanie, w szczególności że skomplikował nam wszystko wyjazd do Lubina i zdawaliśmy sobie sprawę, że ta podróż nocna (z powrotem z soboty na niedzielę) się na nas odbije. Dlatego od samego początku staraliśmy się narzucić dosyć wysokie tempo, żeby zdobyć bramkę. Wiedzieliśmy, że Górnik nastawi się bardzo defensywnie. Zagraliśmy chyba najlepsze pierwsze 25 min. w tym sezonie. Z ładnej akcji Tomek (Frankowski) się przełamał i to jest bardzo istotne, zdobył tę bramkę. Na pewno poczuje się zdecydowanie lepiej. Były bardzo dobre zmiany Marcina Burkhardta i Mladena Kascelana, którzy trochę uspokoili grę w drugiej połowie i w najważniejszym okresie zdobyliśmy bramkę, gdy Górnik rzeczywiście zaczął trochę dominować w środku i nie potrafiliśmy się uporządkować. Ale zdobyliśmy piękną bramkę z kontrataku. Wywalczyliśmy kluczowe 3 punkty, spokojnie przygotowujemy się dalej. Jeżeli teraz opuści Wisłę szczęście, mam nadzieję że tak będzie już jutro we Wrocławiu, to różnie może być.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]